Narciarstwo dla młodzieży z problemami

Rozwijamy pozytywne doświadczenia, które z pewnością przyczynią się
do zwiększenia wiary w siebie i lepszego postrzegania własnego położenia.
SLOT to szkolenie bez stresu i niepotrzebnych emocji.

Sport ekstremalny wymaga sprostania wymogom sytuacji.

Szkolenie narciarskie SPLOT rzuci Was w wir ciekawych zadań, podejmowania trafnych decyzji, zgrania się ze swoim ciałem. Wszystko w przepięknych okolicznościach lodowca Caprum. Gdy poczujesz FLOW, podziękujesz sobie, że podjąłeś to ryzyko, ten trud, by się tu znaleźć. Potrafię, mogę, dam radę! no skoro w górach dałeś to w życiu też możesz.Wzrasta siła mentalna, pojawia się uśmiech i większa pewność siebie.

To moja misja – pomagać młodzieży wydostać się choć na chwilę z natłoku tego trudnego dla nich świata, w którym emocje grają pierwsze nuty, w którym nałogi, zaburzenia, emocje zabierają im młodość i radość. Co raz mniej sportu, pasji, poszukiwań i perspektyw. Brakuje spokoju, wytchnienia, spojrzenia na to wszystko z innej perspektywy.

no to szuuss!

Zadaj sobie pytanie: jeśli możesz stawić czoła swoim lękom i je opanować w górach, dlaczego nie zrobić tego również w życiu codziennym?

Uważność

Jazda na nartach pomaga oderwać się od rozmyślań i przeżywania. Zachęca cię, abyś po prostu BYŁ w tej chwili i doświadczał tego w pełni, czegoś, co dosłownie oczyszcza umysł.

Na stoku czujemy wolność, że nasze życie ma sens. Dzięki poczuciu sensowności na co dzień jesteśmy w stanie przetrwać najtrudniejsze momenty oraz znieść najbardziej bolesne emocje.

Motywacja

To poczucie spełnienia i stawiania czoła wyzwaniom jest niezwykle potężne i zwiększa poczucie własnej wartości oraz poczucie własnej skuteczności . Podsyca Twoją motywację , aby osiągnąć jeszcze więcej.

Lęk, strach

Na stoku grają różne rodzaje lęków: strach przed upadkiem, porażką, przed oceną. Włącza się często hamulec do podjęcia ryzyka i brak wiary w swoje możliwości. Radzenie sobie z lękami jest jak odkrywanie siebie na nowo, budowanie charakteru i wytrzymałości. 

Wyzwania i cele

Ucząc się zaawansowanych umiejętności, które umożliwiają postęp, stawiasz sobie coraz większe wyzwania : wybierasz bardziej strome zbocze, dłuższą trasę, głębszy śnieg, osiągasz więcej. za każdym razem liczysz na siebie.

Krótko

Jeśli nie mogę odebrać
to jestem na stoku,
na basenie, na treningu
siłowym, albo śpię.
Oddzwonię jak skończę.

Kontakt

Social

© Copyright 223 KOLOROWAGRAFIKA. All right reserved.